Özgür Blogger

Aquapark Bursa

Bursa’daki Aquapark’a ilk olarak haziran ayında gitmişim. Ortam beklediğimden daha güzeldi. Havuz büyük (1800 metrekare), kaydıraklar yeterli, çocuklar için olan havuzlar ve diğer şeyler ilgili çekici. Ayrıca içeride aile ortamının korunması için de çaba harcanıyor. Gün boyunca tatil köylerindeki gibi animasyonlar da düzenleniyor (canlı langırt, havuz voleybol, beach voleybol, beach futbol, ayak tenisi, pilates, aqua jimnastik, aerobik, aqua disco, step). Hem çocuklu, hem çocuksuz aileler için ideal.

1

Kapıda “hoşgeldiniz” diyerek karşılanıp, ayrılırken “yine bekleriz” diyerek uğurlanıyorsunuz. Çalışanlar bütün gün güneşin altında koşuşturup durdukları halde hiçbir memnuniyetsizlik belirtisi yok. Örneğin bir şey istiyorsunuz, elindeki işi bırakıp gelip gerekeni yapıyor, sonra yoluna devam ediyor. Böyle bir motivasyon çok az yerde görülür.

Aquapark’a gitmemin ertesi günü içerideki yiyecek-içecek fiyatlarının yüksekliğinden yakınan bir e-posta gönderdim. Şimdi çok ayrıntısına girmeyeceğim ancak o kadar profesyonelce hazırlanmış bir yanıt geldi ki o günden beri gelen yanıt, çevremdeki arkadaşlar arasında çok kez konu oldu. Bir yere ilk kez gidiyorsam genelde bir e-posta göndererek müşteri gözüyle gördüğüm olumlu ve olumsuz ayrıntıları yazarım. Daha önce yazdığım onlarca işletmeden hiç bu kadar doyurucu bir yanıt gelmemişti. Tabii bu arada gönderdiğim e-postada olumsuz olarak belirttiğim tüm konular, söyleyecek bir şey bırakmayacak şekilde düzeltilmiş, yiyecek-içecek fiyatları da düşürülmüş. Burada, Tanıtım ve Pazarlama Yöneticisi Yaman (Eron) Beyin ilgisini, misafirperverliğini atlamak olmaz. Kurumlar, böyle işini seven kişiler sayesinde büyüyor.

3

Geçen hafta sonu tekrar gittik. Bol bol yüzdük, kaydık, eğlendik. Yanına çocuklara yönelik bir mini lunapark da açılmış. Zaten aquaparkı işleten firma (Podyum), aquaparkın diğer tarafına da bir alışveriş merkezi inşaa ediyor. Daha şimdiden aquapark, Ataevler’in ve genel olarak Bursa’nın havasını değiştirmişken, diğer tesisler de tamamlandığında bu bölge çok hareketli olacak gibi görünüyor.

Bursa’daysanız ve yaz günü programınız yoksa gidilecek en iyi yerlerden biri Aquapark Bursa.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.