Özgür Blogger

Hayatımda KIA

Kia Türkiye, ocak ayında instagram üzerinden #hayatimdaKIA adında bir yarışma düzenlemişti.

duyuru

Ben de güzel havanın tadını çıkarmak için Kayapa baraj gölüne gittiğimiz bir gün hayatımdaki Kia’yı fotoğrafladım. Hava güneşli, arkaplan doğal olunca güzel fotoğraflar çıktı. Fotoğrafların çoğunda Pekmen çifti bana modellik yaptı. Şu fotoğrafla yarışmaya katıldım:

#hayatimdaKIA

#hayatimdaKIA

Sonuçlar açıklandı, 5 kazanandan biriymişim. Çok mutlu oldum.

kazananlar

Ödül olarak bahsedilen “foto magnet”in ne olduğunu iki ay boyunca merak ettim. Sonunda mart ayının sonlarında bir telefon geldi. İstediğim dokuz adat instagram fotoğrafının magnete 5 cm x 5 cm baskısını kazanmışım. İki tanesi kazanan fotoğrafım olmak üzere toplam dokuz adat fotoğraf seçip sipariş verdim. Nihayet siparişler birkaç gün önce elime ulaştı.

20150401_221526_k

Fotoğrafta çok belli olmasa da bu foto magnetler 5×5 cm’lik. Baya küçük yani. Her şey iyi güzel de keşke Kia Türkiye bu işe biraz daha ciddi yaklaşsaydı da ne biliyim en azından 10×10’luk baskılar hediye etseydi. Bunlar o kadar küçük ki fotoğrafı inceleyebilmek için baya yaklaştırmak gerekiyor. Neyse sonuç olarak güzel bir anı oldu.

Kazanan fotoğrafın iki tanesinden birini Pekmenler’e hediye ettim, diğerlerini de buzdolabıma sıraladım. Buna benzer diğer yarışmaları dört gözle bekliyorum. :)

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.